Elvine Osterman litografi

318869

ELVINE OSTERMAN (1908-1997), Martin Luther King, 1968, signerad i trycket, 152/200, litografi

Geijersgatan 14, Göteborg

Elvine Osterman litografi
Budhistorik

2015-08-15 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer