Elvine Osterman litografi

318869

ELVINE OSTERMAN (1908-1997), Martin Luther King, 1968, signerad i trycket, 152/200, litografi

Geijersgatan 14, Göteborg

Elvine Osterman litografi
Budhistorik

2015-08-15 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.