Fåtölj

318470

FÅTÖLJ, sannolikt Danmark 1960-tal, svart skinn, centralfot i aluminium, snurrbar, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 76 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage, märken och repor, fläckar under dynor

Rum 11

Fåtölj

Budhistorik (8 bud)
1973829
600
1973827
550
1973828
550
1973827
500
1973826
450

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer