Orientmatta semiantik

318462

ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Kraftigt slitage, skador, lagning

Ändringar/tillägg

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta semiantik

Budhistorik (3 bud)

1972925
1972562
1964633

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer