Pablo Picasso litografi

318306

PABLO PICASSO (1881-1973): L'Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, litografi, ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Något gulnad, ej examinerad ur ram

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (2 bud)

1981914
3 400
1972546
3 200

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer