Pablo Picasso litografi

318306

PABLO PICASSO (1881-1973): L'Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, litografi, ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Något gulnad, ej examinerad ur ram

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (2 bud)

1981914
3 400
1972546
3 200

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.