Hans Walter Sundberg oljemålning

318305

HANS WALTER SUNDBERG (född 1922): "Abstrakt komposition", signerad HWS, olja på duk, 121x80 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Ändringar/tillägg
Föremålet finns på filialen i Göteborg, Geijersgatan 14

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (32 bud)
1979968
6 800
1979749
6 600
1979967
6 400
1979749
6 200
1979965
6 000

Slutpris SEK:
6 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer