Hans Walter Sundberg oljemålning

318305

HANS WALTER SUNDBERG (född 1922): "Abstrakt komposition", signerad HWS, olja på duk, 121x80 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Ändringar/tillägg
Föremålet finns på filialen i Göteborg, Geijersgatan 14

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (32 bud)
1979968
6 800
1979749
6 600
1979967
6 400
1979749
6 200
1979965
6 000

Slutpris SEK:
6 800
694 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.