Malcolm Morley färgakvatint

318296

MALCOLM MORLEY (född 1931), leoparder i träd, färgakvatint, signerad, numrerad 36/69, ca 90 x 61 cm

Lätt gulnad efter passepartout, sprucket glas på ram, ej examinerad ur ram

Malcolm Morley färgakvatint
Budhistorik (15 bud)
1962049
1966189
1 400
1962049
1966188
1962049

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer