Gösta Werner 4 st färglitografier

318292

GÖSTA WERNER (1909-1989), (4), färglitografier, signerade, ca 42,5 x 28,5 respektive 42 x 57,5 cm

Ej examinerade ur ram

Budhistorik (4 bud)

1958773
650
1966254
600
1958773
1958659

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.