Gösta Werner 4 st färglitografier

318292

GÖSTA WERNER (1909-1989), (4), färglitografier, signerade, ca 42,5 x 28,5 respektive 42 x 57,5 cm

Ej examinerade ur ram

Budhistorik (4 bud)

1958773
650
1966254
600
1958773
1958659

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer