Peder Duke "Cirkus"

318239

PEDER DUKE (1938-2003): "Cirkus", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 113x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (20 bud)
1981621
15 500
1981620
15 000
1981616
14 500
1981613
14 000
1981612
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 514 EUR, 1 772 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.