Peder Duke "Cirkus"

318239

PEDER DUKE (1938-2003): "Cirkus", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 113x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (20 bud)
1981621
15 500
1981620
15 000
1981616
14 500
1981613
14 000
1981612
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 583 EUR, 1 837 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer