Peder Duke "Det röda strecket"

318238

PEDER DUKE (1938-2003): "Det röda strecket", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 98x110 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (13 bud)
1981597
9 600
1981593
9 400
1981580
9 200
1981571
9 000
1981556
8 400

Slutpris SEK:
9 600
980 EUR, 1 138 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.