Peder Duke "Den blå timmen"

318234

PEDER DUKE (1938-2003): "Den blå timmen",
signerad och daterad a tergo Peder Duke 1990, olja på duk, 112x109 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (12 bud)
1981592
10 000
1981589
9 600
1981583
9 400
1964311
9 200
1942355
8 200

Slutpris SEK:
10 000
1 021 EUR, 1 185 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.