Peder Duke "Signaler"

317935

PEDER DUKE (1938-2003): "Signaler", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992-93, olja på duk, ca 93x93 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (10 bud)
1981578
9 000
1977047
7 600
1956162
7 400
1942354
7 200
1941530
7 000

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.