Peder Duke "Laddat"

317934

PEDER DUKE (1938-2003): "Laddat", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 92x117 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (7 bud)
1981547
9 000
1974940
7 000
1942353
6 200
1940359
6 000
1939629
5 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.