Peder Duke "Nattliga möten"

317931

PEDER DUKE (1938-2003): "Nattliga möten", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 110x110 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (15 bud)
1981564
14 000
1981555
13 500
1981555
12 500
1981562
12 000
1981555
10 500

Slutpris SEK:
14 000
1 429 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.