Peder Duke "Landskap m gul form"

317928

PEDER DUKE (1938-2003): "Landskap med gul form", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 100x110 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (7 bud)
1966549
9 000
1952520
8 000
1942349
6 200
1940356
6 000
1939627
5 000

Slutpris SEK:
9 000
919 EUR, 1 067 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.