Peder Duke "Tecknet II"

317923

PEDER DUKE (1938-2003): "Tecknet II", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1991, olja på duk, ca 100x121 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (13 bud)
1981524
12 500
1981433
12 000
1981433
11 500
1973139
11 000
1977121
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 276 EUR, 1 481 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.