Peder Duke "Ljusspel"

317918

PEDER DUKE (1938-2003): "Ljusspel", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1991, olja på duk, ca 83x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (8 bud)
1981513
9 000
1978412
8 200
1977618
8 000
1942342
6 200
1940354
6 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.