Peder Duke "Nattliga händelser"

317911

PEDER DUKE (1938-2003): "Nattliga händelser", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 113x97 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (32 bud)
1981389
23 000
1981511
22 000
1981389
21 000
1981506
20 000
1981389
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 348 EUR, 2 726 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.