Peder Duke "Ljusmöten"

317910

PEDER DUKE (1938-2003): "Ljusmöten", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 91x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (10 bud)
1981451
9 000
1981439
8 400
1981429
8 000
1981418
7 200
1955676
7 000

Slutpris SEK:
9 000
919 EUR, 1 067 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.