Peder Duke "Kuliss"

317909

PEDER DUKE (1938-2003): "Kuliss", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1991-92, olja på duk, ca 88x102 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (8 bud)
1974945
8 000
1952500
7 200
1942332
6 200
1940348
6 000
1939619
5 000

Slutpris SEK:
8 000
817 EUR, 948 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.