Peder Duke "Det gula strecket"

317908

PEDER DUKE (1938-2003): "Det gula strecket", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 94x109 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (9 bud)
1980155
9 000
1980152
8 000
1961198
6 600
1961196
6 400
1942331
6 200

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.