Peder Duke "Skymningsspel"

317907

PEDER DUKE (1938-2003): "Skymningsspel", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1991, olja på duk, ca 115x102 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (8 bud)
1977123
10 000
1942328
8 200
1939635
8 000
1939616
6 000
1938011
4 600

Slutpris SEK:
10 000
1 021 EUR, 1 185 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.