Peder Duke "Höstljus"

317906

PEDER DUKE (1938-2003): "Höstljus", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990-91, olja på duk, ca 116x106 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (7 bud)
1977119
8 000
1961201
7 000
1942327
6 200
1940345
6 000
1939615
5 000

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.