Peder Duke "Öppnad ram"

317904

PEDER DUKE (1938-2003): "Öppnad ram", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 104x114 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (20 bud)
1981435
13 000
1981432
12 500
1981431
12 000
1981413
11 500
1981430
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.