Peder Duke "Orientaliskt"

317897

PEDER DUKE (1938-2003): "Orientaliskt", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 106x114 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (10 bud)
1981410
13 500
1977242
13 000
1981408
12 500
1977242
12 000
1981401
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 378 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.