Peder Duke "Öppningen"

317895

PEDER DUKE (1938-2003): "Öppningen", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 99x118 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (8 bud)
1978395
7 200
1971355
7 000
1968625
6 400
1942313
6 200
1940340
6 000

Slutpris SEK:
7 200
735 EUR, 853 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.