Peder Duke "Rött nedslag"

317888

PEDER DUKE (1938-2003): "Rött nedslag", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992-93, olja på duk, ca 92x92 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (24 bud)
1981396
14 500
1981404
14 000
1981396
13 500
1981395
13 000
1981393
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 417 EUR, 1 657 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.