Peder Duke "Rutorna"

317887

PEDER DUKE (1938-2003): "Rutorna", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 108x95 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (10 bud)
1981378
9 200
1981368
9 000
1981366
8 200
1971354
8 000
1942310
7 200

Slutpris SEK:
9 200
939 EUR, 1 090 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.