Peder Duke "Varmt tema"

317883

PEDER DUKE (1938-2003): "Varmt tema", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1989, olja på duk, ca 132x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (7 bud)
1977118
10 000
1977117
8 400
1942307
8 200
1939638
8 000
1939607
6 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.