Peder Duke "Mitt ljus"

317880

PEDER DUKE (1938-2003): "Mitt ljus", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 112x94 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (15 bud)
1981339
9 600
1981341
9 400
1981339
9 200
1981340
9 200
1981337
9 000

Slutpris SEK:
9 600
980 EUR, 1 138 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.