Peder Duke "Elegiskt tillstånd"

317878

PEDER DUKE (1938-2003): "Elegiskt tillstånd", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1991, olja på duk, ca 93x103 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

Nybrogatan 32, Stockholm

Peder Duke

Budhistorik (15 bud)
1981334
9 000
1981333
8 800
1981332
8 600
1981331
8 400
1981330
8 200

Slutpris SEK:
9 000
919 EUR, 1 067 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.