Bertil Herlow-Svensson

317822

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Form, bemålat trä, ca höjd 67 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

Ytskador, nagg

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (16 bud)
1981227
1981267
1981227
950
1981261
900
1981227
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer