Bertil Herlow-Svensson

317822

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Form, bemålat trä, ca höjd 67 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

Ytskador, nagg

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (16 bud)
1981227
1981267
1981227
950
1981261
900
1981227
850

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.