Bertil Herlow-Svensson

317274

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, olja på papper och trä, höjd 48 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

Ytslitage

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (18 bud)
1980863
1980809
1980861
1980809
1980860
1 400

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.