Bertil Herlow-Svensson

317250

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Konstruktion, bemålat stål, 67 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

Ytslitage, nagg

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (16 bud)
1979518
4 400
1979406
4 200
1975555
1975555
3 400
1979405
3 200

Slutpris SEK:
4 400
414 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.