Bertil Herlow-Svensson

317227

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, bemålat glasfiber, höjd ca 28 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

tslitage, nagg

Konst, Skulpturer

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (19 bud)
1980549
4 600
1980350
4 400
1980548
4 200
1980350
3 600
1979509
3 400

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.