Bertil Herlow-Svensson

317227

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, bemålat glasfiber, höjd ca 28 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32

tslitage, nagg

Konst, Skulpturer

Bertil Herlow-Svensson

Budhistorik (19 bud)
1980549
4 600
1980350
4 400
1980548
4 200
1980350
3 600
1979509
3 400

Slutpris SEK:
4 600
470 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer