Sängbord 1 par Dux

321577

SÄNGBORD, DUX, 1 par, sent 1900-tal, körsbär, delvis fanérat, höjd ca 56, 31 x 34 cm

Fanérskador, bruksslitage

Rum 6

Sängbord 1 par Dux

Budhistorik (23 bud)
1960483
2 400
1960544
1960483
1 700
1960155
1 600
1960136

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.