Ingeborg Westfelt Eggertz oljemålning

321571

INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936), Pont Royal, Paris, monogramsignerad och daterad Paris 11, olja på duk, 50,5x60,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1960501
14 000
1960215
13 500
1960215
13 000
1960101
12 500
1960214
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 336 EUR, 1 502 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.