Golvlampa mässing

321568

GOLVLAMPA, Sverige, 1900-talets första hälft, fot av mässing samt lövträ, höjd ca 123 cm

Slitage, ostadig, skärm med skador

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik

2015-07-31 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.