Matgrupp gustaviansk stil

321560

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, bestående av stolar, bord, bordets mått höjd ca 77, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera bredd 50 cm medföljer, sitthöjd ca 46 cm

Ytslitage, ytskador

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
1957990
6 000
1957987
5 200
1957310
1955420
500
1952805

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.