Slagbord gråmålat

321558

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, gråmålat, lådor i sargen, höjd 75, 100x65, total längd 160 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 8

Slagbord gråmålat

Budhistorik (3 bud)

1960208
1958790
1952905

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.