Soffa Karl Johan

321557

SOFFA, Karl Johan, 1800-tal, stoppad rygg och sits, längd 180 cm

Brukslitage, förstäkningar

Rum 20

Soffa Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
1960260
850
1960188
1960187
550
1960010
500
1958545
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.