Golvlampor 1 par

321555

GOLVLAMPOR, 1 par, ek med mässingsdetaljer, Märkt "AB ARMATURHANTVERK GÖTEBORG TYP 108",1950-60-tal, höjd tatalt ca 144 cm

Brukslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 20

Golvlampor 1 par

Budhistorik (9 bud)
1960159
1956498
1956498
650
1956626
600
1956498
550

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.