Skulptur

321549

SKULPTUR på marmorsockel, lejon med orm, 1900-tal, signerad A.Barye, bronspatinerad, höjd ca 36, längd 44 cm

Diverse, Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (28 bud)
1960338
6 800
1960445
6 600
1960338
6 400
1960442
6 200
1960338
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.