Angelica Wiik

321548

ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 61x87 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik

Budhistorik (19 bud)
1960202
1960469
1 900
1960202
1 800
1960468
1 700
1960202
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.