Angelica Wiik

321547

ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzclub", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 55x29 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik

Budhistorik (20 bud)
1960199
1 400
1960212
1 300
1960199
1960211
1960199

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.