Angelica Wiik

321546

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 42x59 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik

Budhistorik (17 bud)
1960451
2 600
1960447
2 400
1959035
1960446
1959035

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.