Angelica Wiik

321545

ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 49/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5 x 42 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik

Budhistorik (9 bud)
1960383
1 700
1960379
1 600
1960196
1960376
1960196

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.