Angelica Wiik

321544

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, 63/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik

Budhistorik (21 bud)
1960474
1 900
1960471
1 800
1960473
1 800
1960471
1 700
1960472
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.