Olle von Schewen oljemålning

321538

OLLE VON SCHEWEN, Olle (1908-1974): "Hus i Kivik", signerad, olja på pannå, 26x45 cm

Fack 14

Olle von Schewen oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1955265
1952919

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.