Byrå Kina 1900-tal

321532

BYRÅ / SIDEBOARD, 6 delar, 1900-tal, furu, kina, beslag i mässing, ombyggbara moduler

Sprickor och slitage

Rum 19

Byrå Kina 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
1959330
1953310
1953308
1 400
1953307
850
1953079
500

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.