Lasse Åberg Musse Pigg

321522

LASSE ÅBERG (född 1940): Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, färglitografi, 68/90, 97x72 cm

Rum 9

Lasse Åberg Musse Pigg

Budhistorik (5 bud)
1959834
500
1959278
450
1958374
1956583
1955710

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.